Життєва необхідність найчастіше вимагає, щоб інвалід, людина, обтяжена небезпечною хворобою, громадянин чи громадянка похилого віку були доставлені в діагностичний чи медичний центр, до лікарні, у будинок для літніх людей, у геріатричний пансіонат, хоспіс якнайшвидше та акуратніше. Перевезення лежачих хворих із закладів охорони здоров'я додому, після оперативного лікування, відновлювальних процедур або здачі аналізів також потребує делікатності та злагодженості дій співробітників транспортної фірми. Компанія «Help-Liner» пропонує у місті Львів швидке транспортування постраждалих після загострень хронічних захворювань (інсульт, інфаркт), від переломів та травм територією кожного міського сектору — це Шевченківський район, Франківський район, Сихівський район, Личаківський район, Залізничний район та Галицький район. Обережна доставка хворих за вказаною адресою проходить спокійно та злагоджено завдяки гарній підготовці персоналу, спеціальному транспорту та необхідному обладнанню: сидячі та колісні ноші, кушетка з фіксаторами, все необхідне для своєчасної медикаментозної допомоги.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Спеціалізований
транспорт

Сучасне
обладнання

Особлива увага
до нюансів

Чуйний
персонал

Наші автомобілі

Наш автотранспорт спеціально призначений для перевезень тяжкохворих, інвалідів, травмованих та післяопераційних хворих. У ньому є все патронажне та санітарне обладнання, яке може знадобитися в дорозі, для пересування маломобільних громадян та перенесення їх сходами між поверхами. Ускладнення виключено. Санітари, водій та фельдшер пройшли спеціальний інструктаж, мають досвід подібної роботи та роблять все можливе, щоб виправдати Ваші очікування. Супровід «Help-Liner» гарантує спокій та своєчасність, відсутність неприємних сюрпризів та максимальну обережність на шляху.

Renault Trafic Ambulance - це спеціалізований
медичний транспорт ЗА НОРМАМИ ЄВРО 5

СЛУЖБА З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ЛЕЖАЧИХ ХВОРИХ ТА ІНВАЛІДІВ НА РЕАНІМОБІЛІ (МЕДТАКСІ, ІНВАТАКСІ).

Однією з найважливіших переваг, якими повною мірою володіє «Help-Liner», є кваліфікований персонал. Поряд зі спеціальним обладнанням та транспортним засобом, спеціально призначеним для доставки хворих та маломобільних громадян з лікарні додому та з дому до медичного чи патронажного закладу, наші санітари, фельдшер та водій складають згуртовану команду фахівців, яким можна довірити таке важливе доручення, як перевезення хворих родичів . У літніх та ослаблених патологіями громадян часто буває примхливий настрій, що цілком пояснює їхню психоемоційну нестабільність. Нашим санітарам характерні ввічливість та чуйність, які дозволяють знаходити спільну мову з кожним клієнтом.

Відсутність нарікань і хороша репутація тому підтвердження. Ми прагнемо збільшити кількість співгромадян, яким надано транспортні та патронажні послуги, оскільки бачимо у цьому своє призначення. Найкраща нагорода для нас — добрі рекомендації, якими клієнти можуть поділитися з рідними, близькими та добре знайомими людьми. Доброзичливість та відповідальність допомагають нам чудово здійснювати таку важливу справу як транспортування лежачих хворих, інвалідів та післяопераційних громадян до місця призначення.

HELP-LINER ПОВНІСТЮ ВИКОНУЄ ВЗЯТІ НА СЕБЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

У всьому регіоні Львівська область доступний для замовлення наш автомобіль швидкої допомоги та транспортування тяжкохворих, інвалідів та малорухливих людей з особливими потребами. Цілодобово ми готові до виїзду — це специфіка нашої роботи, яку повністю та на високому рівні виконує підготовлений персонал. Зазначимо, що наші співробітники пройшли відбір перед прийомом на роботу, а потім спеціальні тренінги, які дозволяють їм з гордістю робити свою справу та допомагати тим, кому потрібна наша кваліфікована допомога.

МИ ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО

КОНТАКТИ:

Ми повністю усвідомлюємо, наскільки важлива наша місія для здоров'я ослаблених підопічних та нормального самопочуття всієї родини. Пасажирові може негайно знадобитися реабілітація після інсульту, ТІА (транзиторна ішемічна атака), інфаркту, перелому або ЧМТ (черепно-мозкова травма). Зволікання неприпустимо, тому патронажна команда готова до злагодженої та вивіреної діяльності. Замовити послугу транспортування хворого дуже просто — достатньо набрати вказаний на сайті номер: компетентний менеджер проконсультує Вас і детально відповість на всі запитання. Перевезення лежачих хворих, ціна якого відповідає актуальним економічним умовам в Україні, збалансована та доступна практично всім нашим співгромадянам, є висококласним патронажним сервісом. Вартість транспортування інвалідів у потрібну локацію повністю адекватна та відповідає платоспроможності середньостатистичного українця.

Патронажний сервіс Help-Liner надає такі послуги:

Вишколені санітари надають незамінну підтримку ослабленій хворобі людині під час підйому сходами або при спуску по сходах — з цією метою використовуються ноші різних модифікацій, які своїми характеристиками відповідають поставленому завданню в аспекті жорсткості та м'якості. Застосовуються також горизонтальні та сидячі ноші, незамінні при підйомах/спусках між поверхами та сходовими майданчиками. Модифіковані колісні ноші потрібні нам для переміщень горизонтальною поверхнею, а також всередині будівель та медичних закладів. Підкреслимо, що спеціальний сплав та стерильність забезпечують для цих ношів рівень доступу у відділення інтенсивної терапії та реанімації.

Зазначимо, що на перевезення постояльця у партнерський будинок для літніх людей, реабілітаційний центр або геріатричний пансіонат надається пільгова ціна. Вартість такої послуги безпосередньо залежить від дальності маршруту та необхідності проводити спуски та підйоми сходами. Підкреслимо, що на тривалі відстані в реанімобілі завжди є кваліфікований фельдшер. Такий додатковий захід безпеки пасажира продиктований ймовірністю виникнення в дорозі ускладнень з його самопочуттям, яке життєво необхідно усунути та максимально стабілізувати стан хворої людини. Для цих же цілей у медтаксі є кушетка з кріпленнями для оптимального транспортування лежачих хворих, а також спеціальні фіксатори для інвалідних крісел та візків, завдяки яким оптимізується процес перевезення інвалідів.

Підтримка досвідченого фельдшера та наявність кваліфікованого водія дуже цінні при переміщеннях регіональною дорожньою інфраструктурою (Львівська область). Перевезення хворих людей та післяопераційних пацієнтів на діагностику, консультацію, процедури та аналізи потребує колосальної обережності та відповідальності, яку повністю усвідомлює наш персонал. Так, шофер спеціально проінструктований: він пройшов спеціальні тренінги та водить автомобіль м'яко, уникаючи трясіння та шкідливих для пасажира коливань. Водій також ретельно продумує маршрут, уникаючи ділянки скупчення міського автотранспорту та відрізки поганої розбитої дороги, на яких можливі ДТП (дорожньо-транспортні пригоди) здатні затримати транспортування ослабленого патологією пацієнта до місця призначення.

Нагадаємо, що інвалідам, лежачим і тяжкохворим дуже допоможе переміщення містом Львів за допомогою патронажного сервісу «Help-Liner». Особливо в тих ситуаціях, коли вони вимушено переїхали в цю локацію, не в змозі самостійно розібратися з картою місцевості та швидко знайти потрібний транспорт. Терміновий виклик медтаксі завжди до Ваших послуг! Зокрема, доступна доставка літніх українців у приватний будинок для людей похилого віку.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ОДЕСІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ У ЧЕРКАСАХ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ У КРИВОМУ РОЗІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ЄВРОПУ