Нерідко у житті багатьох українських сімей складаються такі ситуації, що перевезення лежачих хворих у місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область) необхідне прямо зараз. Потрібно негайно відвезти до медичного центру з дому чи навпаки — привезти на обстеження, на діагностику, на консультацію, на процедури, у лікарню чи будинок престарілих. Далеко не завжди родичі мають можливість зробити транспортування самотужки — часто потрібна участь професіоналів. До того ж потрібна фізична допомога та підтримка при переміщенні від квартири/будинку до транспортного засобу, яку часто нема кому більше довірити, крім наших надійних санітарів. Велику роль грає також наявність необхідного обладнання: сидячі ноші надзвичайно спрощують спуск сходами у багатоповерховому будинку, а спеціальні колісні ноші зі спеціального сплаву допускаються у відділення інтенсивної терапії і навіть в операційну.

Рус Укр
ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Спеціалізований
транспорт

Сучасне
обладнання

Особлива увага
до нюансів

Чуйний
персонал

Наші автомобілі

Спеціально обладнаний транспортний засіб відповідає всім оптимальним умовам пересування інвалідів та нездорових громадян у міській та регіональній інфраструктурі. Є все необхідне для надання медичної допомоги у дорозі та для перевезення, перенесення всередині будівель та установ. Персонал дуже чемно і дружелюбно поводиться з підопічними, що виключає будь-які ускладнення під час необхідних для їх обстеження та лікування переміщень. Доставка маломобільних пасажирів за вказаною адресою перестає бути Вашою проблемою.

Renault Trafic Ambulance - це спеціалізований
медичний транспорт по нормам ЄВРО 5.

СЛУЖБА З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ІНВАЛІДІВ І ЛЕЖАЧИХ ХВОРИХ НА РЕАНІМОБІЛІ (МЕДТАКСІ, ІНВАТАКСІ)

Основний предмет гордості компанії Help-Liner — це добре підготовлений персонал, який підібраний з урахуванням специфіки нашої діяльності. Досить вишколені співробітники здатні надати делікатний сервіс у тих ситуаціях, коли у підопічних поганий настрій, депресія та фрустрація, пов'язані з недугою. Велике значення має стриманість та дружелюбність, адже образити може невдало висловлена ​​вголос думка та навіть неприязний погляд. Швидка допомога хороша в тих випадках, коли її представники розуміють, з ким вони стикаються за обов'язком служби. Цією якістю повною мірою володіють санітари, що супроводжують перевезення лежачих хворих у Кривому Розі від компанії Help-Liner. Високі моральні показники разом із оптимістичним настроєм ментально підтримують пасажирів, які часто переживають не найкращі часи. Додамо, що крім професійних та етичних якостей, властивих нашим співробітникам, хороша фізична форма дозволяє виконувати свою роботу акуратно та делікатно, забезпечуючи безпеку пасажирів не лише під час руху на дорогах, а й під час переміщень до транспортного засобу та назад. Водночас ці фактори свідчать про гідний наших замовників кваліфікаційний рівень. Санітари швидкого транспортування маломобільних громадян, якими часто є люди з особливими потребами, які перенесли травму, хірургічне лікування або досягли похилого віку, застосовують також милиці/ходунки, що підтримують самостійне пересування при безпосередній близькості наших співробітників, що дуже уважно і своєчасно попереджають будь-які затримки та травми. Як ми вже згадували, найчастіше використовуються колісні ноші, виконані з легованого сплаву алюмінію: дуже легкий і добре керований засіб доставки безпосередньо до установ охороні здоров'я.

Робочий слоган компанії — «безпека та комфорт необмежено надаються клієнтам, а ціна перевезення хворих у Кривому Розі від Help-Liner найнижча та найприйнятніша для всіх».

HELP-LINER ПОВНІСТЮ ВИКОНУЄ ВЗЯТІ НА СЕБЕ ОБОВ'ЯЗКИ

Екіпаж нашого швидкого та бережливого транспортного засобу підібраний нами з особливою ретельністю — приватна швидка допомога не повинна помилитись у підборі кадрів. Прийому на роботу передує ретельна перевірка: тільки так патронажна служба вийде на високий рівень сервісу. Цілодобове перевезення інвалідів та лежачих хворих (Кривий Ріг та прилеглий регіон) відкрито для прийому дзвінків — заявку на транспортування родича можна зробити заздалегідь або тоді, коли це вкрай необхідно та потрібно невідкладно.

МИ ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО

КОНТАКТИ:

Репутація гідної служби, яку ми вкрай цінуємо, зароблена нашою відповідальною та стабільною роботою, тому прагнемо максимально її підтримувати. Те, який у нас сервісний рівень вкрай важливо для підопічних, тому що перевезення інвалідів і хворих має бути не тільки максимально своєчасним, а й мати таку найважливішу якість як безпека. Після хірургічного втручання у внутрішні органи, переломів, травм та в ході реабілітації вкрай важлива делікатність та дбайливе ставлення, які ми намагаємось забезпечити максимально.

У виконанні компанії служби Help-Liner доступні такі послуги:

Зазначимо, що підтримка та міцні руки санітарів необхідні під час спуску/підйому сходами: ми застосовуємо горизонтальні та сидячі медичні носилки, оснащені ременями безпеки, як і кушетка, розташована в салоні спеціалізованого транспортного засобу. Фіксуючі кріплення є в машині для транспортування інвалідної коляски і колісного крісла. Це дуже важливо для багатьох наших пасажирів, які постійно користуються цими засобами пересування у будинках та на вулиці. Підкреслимо, що кваліфікований фельдшер завжди бере участь у супроводжуючій команді під час пересування санітарного таксі на протяжному маршруті. Це дуже важливий момент, оскільки присутність у патронажному транспорті сертифікованого та ліцензованого фахівця вселяє спокій у часто тривожних підопічних та наділяє впевненістю їх родини. Справді, це дуже важливо — під час тривалого переїзду пасажиру може стати погано: можливе загострення патології, стрес, який викликаний необхідністю їхати, перепади артеріального та внутрішньочерепного тиску та інші подібні негативні моменти. Наш фельдшер завжди готовий надати необхідну допомогу та професійно виконати патронажні маніпуляції для стабілізації самопочуття підопічного.

Має велике значення також і високий рівень професіоналізму водія, який пройшов спеціальне навчання і тренінги, що забезпечують його вміння оптимізувати логістичний маршрут, минаючи дорожні затори та ділянки поганої дороги, і здатний керувати машиною м'яко і плавно, уникаючи вкрай болючої та небажаної для пасажирів вібрації кузова. Таким чином, завдяки старанності, дисциплінованості персоналу та його увазі до підопічних, яка є головною перевагою патронажної служби перевезення, негативні наслідки та фактори виключені.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ОДЕСІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ У ЧЕРКАСАХ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ У ЛЬВОВІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ЄВРОПУ